Jagersstraat 22, 2140 BORGERHOUT

Contacteer ons Beschrijving

Gerenoveerde appartementen te koop in Borgerhout!

 

*twee identieke appartementen te koop: gelijkvloers en tweede verdieping*

 

Bij het betreden van het appartement komt u binnen in een verzorgde inkomhal. De inkomhal leidt u naar de zeer ruime woonkamer, waar de warme uitstraling van de vloer meteen opvalt. Dankzij de grote raampartijen is er veel natuurlijk licht, dit benadrukt de open en luchtige sfeer van de ruimte.

 

Aansluitend aan de woonkamer vindt u de moderne keuken. De keuken is volledig nieuw en uitgerust met kwalitatieve toestellen, waardoor koken hier een waar plezier wordt. De praktische bergruimte biedt niet alleen plaats voor opslag, maar is ook uitgerust met een aansluiting voor een wasmachine.

 

Verder beschikt het appartement over een hal die leidt naar twee comfortabele slaapkamers. De kamers profiteren van veel lichtinval en een rustige ligging. De badkamer is vernieuwd en functioneel ingericht met alle nodige voorzieningen.

 

Een belangrijke troef van dit appartement is de energiezuinige verwarming op warmtepomp. Dit moderne systeem zorgt niet alleen voor een aangenaam binnenklimaat, maar draagt ook bij aan lagere energiekosten, wat zowel voordelig is voor u als voor het milieu.

 

Bij het appartement is er ook een parkeerplaats aan te kopen voor €15.000.

 

Het appartement is gelegen in Borgerhout te Jagersstraat, vlakbij voorzieningen zoals: invalswegen, openbaar vervoer, winkels en supermarkten, scholen, parken, restaurants enzovoort.

 

Wenst u graag een afspraak? Contracteer info@reant.be en 03 283 06 06

 

 

Prijs: € 259.000
Gerenoveerde appartementen te Borgerhout
2Slp.
105 m2
Contacteer ons

Algemeen
Prijs € 259.000
Kadastraal inkomen € 1.125
Aantal slaapkamers 2
Aantal badkamers 1
Adres Jagersstraat 22, 2140 BORGERHOUT
Bewoonbare opp. 105 m²
Bouwjaar 1994
Financiële Info
Prijs parking € 15.000
Energie certificaat
EPC 175 kWh/m².jaar
EPC label
Comfort
Verwarming Warmtepomp
Aansluiting aardgas Ja
Aansluiting waterleiding Ja
Lift Ja
Keuken Volledig ingebouwd
Beglazing Dubbel
Comfort binnen Airconditioning, parlofoon
Bestemming Investeringsgoed, Hoofdverblijf
Architectuur Modern
Ruimtelijke ordening
Voorkooprecht Nee
Bouwvergunning verkregen Ja
Dagvaarding en herstelvordering Niet van toepassing
Verkavelingsvergunning Niet van toepassing
Bestemming Woongebied
Afgebakend overstromingsgebied Nee
Overstromingsgevoelig Nee
G-score Klasse B
P-score Klasse B
Erfgoed Nee

Uw dossierbeheerder